Blog

  • Kemeraltı, Türkiye'nin İzmir şehrinde, Konak ilçesindeki Mezarlıkbaşı semtinden başlayarak Konak Meydanı'na kadar ulaşan ve ticari faaliyetlerin yoğun şekilde yaşandığı semt ve çarşıdır. Fevzipaşa Caddesi ve Eşrefpaşa Caddesi çarşının kara sınırlarını oluşturur. 1650-1670 yıllarından itibaren deniz kıyısının doldurulması ve yeni yerleşim alanları ile ticarethanelerin açılması ile oluşturulmuştur.
    • Ege Bölgesi ve tatil deyince akla ilk olarak Çeşme geliyor. Ege tatil yerleri arasında en çok tercih edilen destinasyon olan Çeşme, her yıl binlerce turisti ağırlıyor. Masmavi denizi ve tertemiz plajlarıyla deniz tatilinden tüm beklentilerini karşılayan Çeşme, beach clubları ve eğlence mekanlarıyla tatilde eğlencenin tadını çıkarmak isteyenler için de Türkiye’deki en iyi adreslerden biri.
    • Öncelikle Seyahat Planının Planı Yapılmalıdır Nereye Gidileceğine Karar Verilmeli Pasaport ve Vize İşlemleri Tam Olarak Seyahat Etmek İstediğiniz Tarih Konaklama Gidilen Yerlerde Gezilecek Yerler Listesi Yapmak Her İhtimale Karşı Kendinize Bir Güvence Oluşturmak Gideceğiniz Bölgenin Kültürel Özellikleri ve İnsanların Yapısı
Whatsapp Telefon